Conducator auto - office

Nefis

16 октября 2024

Angajăm:

Cerințele față de candidat

  • Experiență de lucru pe un post similar de min. 2-5 ani;
  • Permis de conducere categoria B;
  • Simț al responsabilității și atenție distributivă;
  • Cunoașterea și respectarea regulilor de circulație;
  • Abilitatea de a lucra în mod independent și a lua decizii rapide;
  • Persoană organizată, punctuală și orientată către detalii.

Responsabilitățile candidatului

  • Desfașurarea activității de transport personal în condiții de maximă siguranță;
  • Menținerea vehicolului de transport în parametri optimi de funcționare;
  • Raportarea eventualelor probleme mecanice survenite;
  • Păstrarea vehiculului curat și ordonat;
  • Răspunderea pentru securitatea pasagerilor și a mărfii în timpul transportului.

Oferta companiei

  • Salariu motivant, care se va negocia în timpul interviului;
  • Transportul și prânzul din contul companiei;
  • Pachet de telefonie mobilă cu internet și minute nelimitate;
  • Mediu de lucru plăcut cu posibilitatea de formare și avansare.

Procesul de depunere a candidaturii
Trimiteți-ne CV-ul dumneavoastră pe mailul hr@nefis.md.
Telefon: 079500266

Telefon: 079500266
E-mail: hr@nefis.md

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть